שיווק באינטרנט

חברת טריפל מציעה שירות שיווק באינטרנט באופן מקיף וכולל, נטול ספקים, המאפשר ללקוחותיה לחסוך משאבים ועלויות וליהנות מיתרונות רבים בהשוואה למתחרים. חשוב לדעת כי שיווק באינטרנט הוא מושג רחב הטומן בחובו שפע פתרונות ואפשרויות ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המציעה פתרון חדשנים בהתאמה אישית לצרכי ולמאפייני הלקוח. אנו פועלים במקצועיות, ללא פשרות, על מנת להשיג את היעדים העסקיים שהוגדרו לפרויקט.

אסטרטגיית שיווק בהתאמה אישית

תחום השיווק באינטרנט הוא עצום, וככל שהטכנולוגיה משתכללת ומתקדמת, וככל שקהל היעד משנה את הרגליו, כך עלינו להיות צעד אחד לפני כולם. באמצעות פתרונות השיווק שלנו לקוחותינו נהנים מחדשנות ומתוצאות מוכחות ואפקטיביות.

קשר רצוף עם הלקוח

אנו מאמינים כי הלקוח הוא חלק חשוב בהצלחה של התהליך ולכן אנו משתפים אותו לכל אורך שלבי התהליך, משלב תכנון האסטרטגיה השיווקית, דרך ניהול הקמפיינים ופעולות השיווק השונות באינטרנט, רענון אסטרטגיות, ניהול תהליכי המכירה וטיפול בלידים ועוד. במהלך התהליך זוכה הלקוח שלנו ליחס אישי באופן שוטף, מקבל דוחות מפורטים על קצב התקדמות הפרויקט ומקבל דוחות סטטיסטיים המאפשרים לו לבדוק מדדים חשובים כמו החזר השקעה, עלות מול תועלת ועוד.

מה השירות כולל?

טריפל מתמחה בפתרונות שיווק באינטרנט ומציעה שירות מקיף הכולל בין היתר

  • קריאייטיב ותוכן
  • ניהול קמפיינים
  • קניית מדיה יעילה
  • שיווק ברשתות חברתיות
  • קידום אורגני
  • סטטיסטיקות וניתוח ביצוע קמפיינים ואתרים
  • הובלת תהליכי ייעול מכירה
מנהלי המחלקות
page icon

שירותים

תחום השיווק באינטרנט הוא דינמי כך שתמיד עלינו להיות צעד אחד לפני כולם. באמצעות פתרונות השיווק שלנו לקוחותינו נהנים מחדשנות ומתוצאות מוכחות ואפקטיביות.
טריפל פתרונות אינטרנט מתמחה באפיון קהלי יעד בישראל וברשותה ידע, ניסיון רב וכלים מתקדמים למטרה זו.
צוות החברה ושיטות העבודה החדשניות שפיתחנו מאפשרים לנו לשווק פרויקטים תוך התאמה למאפייני הלקוח ולדרישותיו ובהתאם למאפייני קהל המטרה המקומי במדינת היעד.
אנו מציעים בניית אסטרטגיית שיווק מתקדמת בהתאמה אישית לכל לקוח. כבר בפגישה הראשונה נדאג להכין ללקוח מסמך אפיון על מנת לבחור את החליפה המתאימה ביותר עבורו.
חברת טריפל פתרונות אינטרנט מובילה את שיווק הנדל"ן באינטרנט, בארץ ובחו"ל. החל משלב הקריאייטיב, ועד לשלב הסיום של הפרויקט ושיווקו בהצלחה.